خدمات


پرداخت حق بیمه و اقساطسامانه خدمات اينترنتي بيمه البرز به منظور ارائه سرويس هاي اينترنتي براي مشتريان راه اندازي شده است.


استعلام حق بیمهسامانه خدمات اينترنتي بيمه البرز به منظور ارائه سرويس هاي اينترنتي براي مشتريان راه اندازي شده است.


استعلام خساراتسامانه خدمات اينترنتي بيمه البرز به منظور ارائه سرويس هاي اينترنتي براي مشتريان راه اندازي شده است.


معرفی نامه درمانسامانه خدمات اينترنتي بيمه البرز به منظور ارائه سرويس هاي اينترنتي براي مشتريان راه اندازي شده است.

خدمات جدید بیمه مسافرتی بیمه البرز

همچنین مسافر می تواند خسارتهای وارده را طبق جداول مربوطه پس از ورود به ایران با ارسال مدارک لازم (بیمه نامه، کپی از صفحه اول شناسنامه، کپی پاسپورت از صفحه مربوط به ورود و خروج به کشور در آن سفر، اصل مدارک مربوط به هزینه های انجام شده و فرم اطلاعات خسارت که نزد شرکت می باشد) نهایتاً تا ۳۰ روز دریافت نماید.

پرداخت هزینه بستری در بیمارستان و معالجات پزشکی
انتقال بیمه شده به نزدیکترین مرکز درمانی در اثر حادثه و یا بیماری
پرداخت هزینه های فوریت های دندانپزشکی
ارسال داروهای ضروری

بیمه مسافرتی ابزار مناسبی است برای حفظ سلامتی در برابر اتفاقاتی که ممکن است در حین سفر برای مسافر بوجود آید، بطوریکه می تواند هزینه های مالی و استرس های ناشی از آن را در مسافرت کاهش دهد. اکثر ما زندگی پرمشغله ای داریم که باید بین زندگی و کارمان تعادل برقرار کنیم.
مسافرت یکی از عواملی است که برای گذران اوقات فراغت انتخاب می شود. در طول سفر نیز مسافر انتظار دارد زمانی را که برای استراحت خود در نظر گرفته است، اگر حادثه ناگهانی برای او یا همراهانش اتفاق بیفتد، از نظر مالی نگرانی نداشته باشد. بنابراین هنگام مسافرت به یکی از کشورهای خارجی باید از بیمه سفر استفاده شود تا مسافر بتواند در مواقع لزوم از آن بهره مند شود.